Uciekł z miejsca wypadku

REKLAMA

19-latek potrącił pieszego i uciekł z miejsca wypadku. Szybko został zatrzymany przez policję. Okazało się, że był nietrzeźwy.

REKLAMA

Do zdarzenia doszło 1 stycznia około godziny 18:00 w Choromanach poinformował aspirant Sylwester Marczak z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Badanie wykazało, że 19-latek miał w organizmie ponad 1,8 promila alkoholu.

Wszystkie okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci ostrołęckiego wydziału kryminalnego.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT