W Biebrzy utonął mężczyzna. Okoliczności tragedii wyjaśniają policjanci z Łomży.

REKLAMA

Do zdarzenia doszło w ubiegły piątek w godzinach popołudniowych w gminie Wizna. Mężczyzna, najprawdopodobniej podczas przepływania wpław  Biebrzy przy ujściu do rzeki Narwi, zanurzył się pod wodą i nie wypłynął na powierzchnię.

Policja apeluje o rozwagę.

REKLAMA

W okresie od 26 czerwca do 31 sierpnia 2010 r. na terenie województwa podlaskiego utonęło 27 osób,  najwięcej w lipcu. Do utonięć dochodziło najczęściej podczas kąpieli w miejscach niestrzeżonych.

Apelowała st. sierż. Ewelina Szlesińska z Komendy Miejskiej Policji w Łomży.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT