Rozstrzygnięto etap regionalny ogólnopolskiego konkursu 'Bezpieczne gospodarstwo rolne 2011 r.’

REKLAMA

Pierwsze miejsce zajęło gospodarstwo Barbary i Andrzeja Młynarczyków ze Złotej Góry w gminie Łyse.  

W tegorocznej edycji konkursu wzięło udział 14 gospodarstw. Jego organizatorem jest Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. Podsumowanie odbyło się w siedzibie Starostwa Powiatowego w Ostrołęce.

REKLAMA

Drugie miejsce zajęło gospodarstwo Państwa Roman z Dębiny, gm. Przasnysz; III – Państwa Ogrodnik z Ugniewa, gm. Ostrów Mazowiecka; IV – Iwona Chojnowskaz Malinowa, gm. Czerwin, a V – Witold Szabłowski z Zastawina, gm. Wąsewo.

Laureaci w nagrodę otrzymali sprzęt ogrodowy i rolniczy.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT