Uwaga – malowanie pasów

REKLAMA

W dniach 19-20 października 2012 r. wykonywana będzie odnowa oznakowania poziomego ostrołęckich ulic. Prosimy wszystkich uczestników ruchu o zachowanie szczególnej ostrożności – informuje Urząd Miasta.

REKLAMA

Ze względu na warunki atmosferyczne odnowa wykonywana będzie w dzień.

Przepraszając za utrudnienia ratusz apeluje do kierowców o niewjeżdżanie na świeżo pomalowane pasy oraz na pachołki wytyczające obszar malowania.

 

 

fot. UM Ostrołęka

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT