Klub Kobiet po Mastektomii zaprasza na spotkania

REKLAMA

Klub Kobiet po Mastektomii Amazonki zaprasza na spotkania w każdy poniedziałek od godziny 11 do 13 i w każdy czwartek w godzinach od 13 do 16. Przeznaczone są one dla kobiet, dotkniętych chorobą raka piersi. Mówi Wanda Białczak, prezes Klubu.

REKLAMA

Spotkania odbywają się w budynku Loku, przy ul. Targowej 11 w Ostrołęce. Telefon: 29 764 41 90

Celem działania Amazonek jest wspomaganie kobiet z chorobą nowotworową. Wsparcie psychologiczne i edukacyjne tych, które aktualnie przeżywają problemy raka piersi. Amazonki prowadzą także działalność w zakresie profilaktyki.

19 października mija 18 lat od założenia w Ostrołęce Klubu Kobiet po Mastektomii Amazonki.

mm

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT