UŚKS Ostrołęka na Grand Prix Legionowa

REKLAMA

Bardzo dobrze zaprezentowali się pływacy Uczniowskiego Środowiskowego Klubu Sportowego Ostrołęka podczas Grand Prix Legionowa.

REKLAMA

Zawody po raz 15 odbyły się w niedzielę. Najlepiej pływała Żaklina Wikieł, która wywalczyła srebrny medal na 100 metrów stylem klasycznym i brązowy na 100 m st zmiennym. Mówi trener Włodzimierz Janczewski.

Świetnie spisali się również najmłodsi pływacy.

Kolejne starty zawodników UŚKS Ostrołęka w najbliższy weenkend w Ciechanowie oraz w Mińsku.

KJ

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT