Podkomisarz Paweł Antośkiewicz od 1 stycznia pełni obowiązki szefa komisariatu w Myszyńcu

REKLAMA

Jak już informowaliśmy z początkiem 2013 roku podkomisarz Paweł Antośkiewicz sprawuje obowiązki komendanta Komisariatu Policji w Myszyńcu. Do niedawna był jednym z kierowników wydziału patrolowego w komendzie w Ostrołęce. Jak mówi jego obowiązki zmieniły się w sposób zasadniczy.

REKLAMA

Mundurowi z Komisariatu Policji w Myszyńcu w nowych strukturach, które obowiązują od grudnia ubiegłego roku, do dyspozycji mieszkańców są przez całą dobę.

Bezpieczeństwo obywateli jest najważniejsze, podkreśla podkomisarz Paweł Antośkiewicz, komendant Komisariatu Policji w Myszyńcu.

fi

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT