Uroczystość odsłonięcia tablicy epitafijnej

REKLAMA

Dzisiaj (1 września) zostanie uroczyście odsłonięta tablica epitafijna osób zamordowanych przez okupanta hitlerowskiego podczas II wojny światowej.

REKLAMA

Zaprasza Aneta Gutowska-Grucelska sekretarz Urzędu Gminy w Olszewie-Borkach.

Według ustaleń Instytutu Pamięci Narodowej – Komisji Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu w Białymstoku wśród zastrzelonych przez gestapo i żandarmerię niemiecką w lasach nakielskich byli mieszkańcy, m.in.: Wiesław Cichy , Franciszek Cichy, Władysław Galanek, Zygmunt Kamiński, Henryk Łępicki, Jan Łępicki, Piotr Nadolny, Władysław Pisanka, Wiesław Szydlik.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT