76. rocznica wybuchu II Wojny Światowej – miejskie obchody

REKLAMA

Prezydent Ostrołęki zaprasza dziś (1 września) do wzięcia udziału w obchodach 76. rocznicy wybuchu II Wojny Światowej. W południe odbędzie się uroczystość złożenia kwiatów pod Pomnikiem  Pomordowanych w latach 1939 – 1945 Ofiar Terroru Hitlerowskiego przy ulicy Kurpiowskiej. Dalszą część obchodów będzie stanowić Msza Święta odprawiona o godzinie 17.30 w Kościele pod wezwaniem św. Franciszka z Asyżu.

REKLAMA

Prezydent zaprasza poczty sztandarowe Związków, Organizacji, Stowarzyszeń i Szkół do wzięcia udziału w uroczystości.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT