Uroczyste zakończenie roku szkolnego w ZSZ nr 3 w Ostrołęce

REKLAMA

26 czerwca w szkołach w Polsce uczniowie oficjalnie kończą rok szkolny i zarazem rozpoczynają wakacje.

Odwiedziliśmy Zespół Szkół Zawodowych nr 3 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Ostrołęce. Mówi dyrektor Iwona Ustaszewska.

REKLAMA

Poprosiliśmy również uczniów o podsumowanie roku szkolnego i zapytaliśmy o wakacyjne plany.

Życzymy uczniom przede wszystkim bezpiecznych wakacji.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT