REKLAMA
26 czerwca w szkołach w Polsce uczniowie oficjalnie kończą rok szkolny i zarazem rozpoczynają wakacje.
Odwiedziliśmy Zespół Szkół Zawodowych nr 3 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Ostrołęce. Mówi dyrektor Iwona Ustaszewska.
Poprosiliśmy również uczniów o podsumowanie roku szkolnego i zapytaliśmy o wakacyjne plany.
Życzymy uczniom przede wszystkim bezpiecznych wakacji.









