Międzypokoleniowe zakończenie sezonu twórczo-artystyczno-muzycznego wszystkich grup odbyło się w Centrum Kultury Kurpiowskiej w Kadzidle.
Mówi dyrektor Paweł Łaszczych.
Publiczność obejrzała premierę spektaklu 'Bazyliszek”, przygotowanego przez dziecięcą grupę teatralną pod kierunkiem Ewy Wiśniewskiej.
Swoją zapowiedź artystyczną przedstawił również Teatr 'Kurtyna” Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Mówi przewodnicząca, Barbara Pabich.
Wydarzenie odbyło się 25 czerwca.
fot. CKK w Kadzidle












