Ukradli skuter

REKLAMA

Policjanci zaraz po zgłoszeniu zatrzymali podejrzanych o kradzież skutera. Odzyskany pojazd wrócił do właściciela. Podejrzani trafili do aresztu.

REKLAMA

Mówi Sylwester Marczak, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Złodzieje są w wieku 19 i 21 lat. Trafili do policyjnego aresztu. Usłyszeli zarzut kradzieży. Postępowanie w sprawie prowadzą policjanci ostrołęckiego wydział dw. z przestępczością przeciwko mieniu.

KJ

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT