2 Wyścig MTB XC „Kurpiowskie Piaski” o puchar Wójta Gminy Rzekuń zakończony.

REKLAMA
17 czerwca, tłumy rowerzystów zawitały do Kamianki na II Wyścig MTB „Kurpiowskie piaski”. Mimo wielkiego wysiłku jaki zawodnicy włożyli w zawody, na ich twarzy rysowało się zadowolenia po wjeździe na metę.
Tegoroczne zmagania zostały podzielone na dwa docinki: OPEN (około 35 km) i MINI (około 6 km). Krótszy odcinek został skierowany do dzieci reprezentujących szkoły podstawowe.
Jak podkreślają sami uczestnicy, trasa nie należała do łatwych. W większości przebiegała przez piaszczyste tereny, które wymagały dobrego przygotowania. 
Organizatorzy, zwycięzców poszczególnych kategorii, nagrodzili pucharami oraz nagrodami rzeczowymi. Dodatkowo ufundowano sporo niespodzianek, które zostały wręczone w drodze losowania. 
Patronat medialny nad wyścigiem objęło Radio OKO.
Fot:OCT
 
0cbf029dc22f5d1abc2a83a649e38702
1bb3aedac8e36cb1192902728e899e41
4b50028f81dc0bba4027d4773b02d549
7a5bc804b319baf5b3ebdd1ff51a6737
46bb696234380ab156834e56946e49e6
054d9b2cf192c2c6ac6380d904653c60
0497b21c51d2308416207b4a142fae89
c879bb29851cb9962424b8d5fec6c2ed
eea3b8e5033e29e5b0e453c2a35e08e0

 

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT