Uczennice z II LO najlepsze

REKLAMA

Drużyna z II Liceum Ogólnokształcącego wygrała tegoroczne Mistrzostwa Miasta Ostrołęki szkół średnich kobiet w piłce nożnej. Zespół, którym kieruje Paweł Czartoryski okazał się bezkonkurencyjny i stanął na najwyższym stopniu podium.  

REKLAMA

Na drugim miejscu uplasowała się drużyna z ZSZ nr 3, brązowe medale trafiły do zespołu z II SLO.

Organizatorem mistrzostw był Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce. Najlepsi odebrali nagrody z rąk przewodniczącego Rady Miasta Jerzego Grabowskiego.

Fot.www.ostroleka.pl

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT