Uczcili Dzień Niepodległości

REKLAMA

Podopieczni z Ośrodka Szkolno – Wychowawczego im. ks. Jana Twardowskiego w Ostrołęce zorganizowali  akademię z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Uczniowie zaprezentowali taniec narodowy Polonez oraz montaż słowno – muzyczny, nawiązyjący do historii drogi do wolności.  

REKLAMA

Zwieńczeniem uroczystości był koncert pieśni patriotycznych w wykonaniu chóru szkolnego.
W spotkaniu udział wzięli również przedstawiciele Stowarzyszenia Sympatyków V Pułku Ułanów Zasławskich.

Obchodom Święta Niepodległości towarzyszył konkurs plastyczny ’ Droga do wolności – Historia Polski w oczach dziecka”.

galeria

FOT. Arch. Ośrodka Szkolno Wychowawczego m. ks. Jana Twardowskiego w Ostrołęce

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT