Tydzień dla Bogusi zakończony sukcesem

REKLAMA

Prawie 50 litrów krwi oraz kilkuset nowych potencjalnych dawców szpiku kostnego w bazie DKMS Polska to finał akcji pod nazwą Tydzień Dla Bogusi, ostrołęczanki chorej na białaczkę.
 

REKLAMA

Poinformował Grzegorz Ciak z ostrołęckiego oddziału Stowarzyszenia Pomocy Rodzinom Nadzieja.

Finał  wszystkich dobroczynnych działań odbył się w niedzielę. Na placu przy restauracji Avalon miały miejsce koncerty, pokazy ratownictwa, zabawy ze strażakami, licytacje i wiele innych. Wszytko po to, by zebrać jak najwięcej pieniędzy na leczenie ostrołęczanki oraz pomóc wszystkim  potrzebującym szpiku.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT