Niebieski Marsz już jutro (2 kwietnia)

REKLAMA

2 kwietnia ulicami Ostrołęki przejdzie Niebieski Marsz. Inicjatywa po raz czwarty zostanie zorganizowana w mieście z okazji Światowego Dnia Autyzmu.

REKLAMA

Marsz wyruszy spod Galerii Bursztynowa o godzinie 19.30, a jego finał odbędzie się przed ratuszem, który tego wieczoru zostanie podświetlony na kolor niebieski.

Mówiła Anna Ejzemberg, koordynator Kluby Rodziców Dzieci z Autyzmem JiM.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT