Turniej samoobrony w ZSZ NR2

REKLAMA

12 par uczniów z klas mundurowych wystartowało w II Turnieju Samoobrony, który odbył się 17 marca w Zespole Szkół Zawodowych Nr 2 im 5 Pułku Ułanów Zasławskich w Ostrołęce. Zawodnicy oceniani byli przez profesjonalne jury.

REKLAMA

Poinformował Grzegorz Żebrowski, dyrektor szkoły.
Każda para miała do wykonania 3 zadania z zakresu samoobrony. Zmagania na macie cieszyły się dużym zainteresowaniem ze strony widowni. Jak podkreśla dyrektor Żebrowski, turniej wejdzie do stałych wydarzeń życia szkoły.

 

Fot.www. zsz2oka.pl

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT