Przedstawiciele Rady Seniorów odwiedzili Dom Pomocy Społecznej

REKLAMA

Przedstawiciele Ostrołęckiej Rady Seniorów z przewodniczącym Wiesławem Kędzierskim na czele odwiedzili mieszkańców Domu Pomocy Społecznej przy ulicy Rolnej. Dla bywalców placówki przygotowali niespodziankę w formie książek oraz owoców i słodyczy. Była to okazja do zapoznania się z potrzebami podopiecznych DPS,  w którym obecnie przebywa 239 osób oraz do zaprezentowania im priorytetów działania Rady Seniorów. Omówiono też  korzyści jakie przyniesie Karta Seniora.

REKLAMA

Informowali na 88,5 FM Wiesław Kędzierski i Andrzej Krauze.

Fot. www.ostroleka.pl

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT