Turniej Piłki Siatkowej Mężczyzn o Puchar Prezydenta Miasta Ostrołęki

REKLAMA

Turniej Piłki Siatkowej Mężczyzn o Puchar Prezydenta Miasta Ostrołęki zostanie rozegrany 8 i 9 września.

REKLAMA

Rywalizować będą cztery zespoły: pierwszoligowe – Ślepsk Suwałki, Camper Wyszków, Energa Pekpol Ostrołęka i drugoligowy – Pronar Parkiet Hajnówka.     

Turniej rozgrywany będzie w hali sportowo-widowiskowej przy ul. Traugutta 1. W sobotę rozpocznie się o godz. 10, w niedzielę o godz. 11. Wstęp wolny.

KJ

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT