Grafika warsztatowa – wystawa z udziałem 'naszych”artystów

REKLAMA

6 września w Galerii Ostrołęka odbył się wernisaż wystawy zatytułowanej 'Mistrz i uczniowie – grafika warsztatowa’.

REKLAMA

Ekspozycja prezentuje pracę dyplomową ostrołęczanki Agnieszki Nowackiej.

Mieszkaniec Myszyńca Piotr Kobrzyński przygotował pejzaże wykonane w technice suchej igły.

Artyści to uczniowie Małgorzaty Chomicz, profesor Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego.

Ponadto na wystawie można oglądać grafiki Małgorzaty Citowicz, Angeliki Saniewskiej, Gizeli Szłykowicz i Wojciecha Dzieszkiewicza.

Ekspozycja prezentowana była już w Galerii Pentagon w Radomiu oraz w Galerii Stary Ratusz WBP w Olsztynie.

mm

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT