Trzech kierujących na podwójnym gazie

REKLAMA

Trzech kierujących na podwójnym gazie zatrzymali minionej doby łomżyńscy policjanci. Najwięcej, ponad 3,5 promila alkoholu w organizmie, miał 41-letni mieszkaniec powiatu kolneńskiego.

REKLAMA

Mężczyzna kierujący audi został zatrzymany w Łomży. Zauważył go policjant po służbie poinformował podinspektor Krzysztof Pilcicki.

Ustalono również, że ten sam kierowca kilka minut wcześniej wyjeżdżając ze stacji paliw w Piątnicy cofając auto, uderzył w stojący za nim fiat palio i uszkodził go, a następnie odjechał.  

KJ

 

fot. KMP Łomża

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT