BIENNALE OSTROŁĘCKIEGO PRZEGLĄDU TWÓRCZOŚCI PLASTYCZNEJ

REKLAMA

Galeria Ostrołęka zaprasza 10 stycznia o godz. 19 na wernisaż wystawy ostrołęckiego przeglądu twórczości plastycznej. Tematem przewodnim prac było światło i cień.

REKLAMA

Mówiła Jolanta Góralska z Galerii Ostrołęka.

Podjęcie konkretnego tematu miało pobudzić autorów do indywidualnego spojrzenia na zagadnienie światła i cienia. Ze zgłoszonych obrazów, rysunków i grafik komisja powołana przez organizatorów wybrała kolekcję tworzącą wystawę. Ekspozycja czynna  będzie do 1 lutego.

mm

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT