Trwają poszukiwania Adama Gut

REKLAMA

Rodzice i przyjaciele zaginionego Adama Gut na własną rękę podjęli próbę odnalezienia 23-latka. Wczoraj (29 lipca) spotkali się pod siedzibą Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce, chcąc tym samym spotęgować działania funkcjonariuszy.

REKLAMA

Mija tydzień, a o Adamie nie wiadomo nic. W mieście rozwieszono kilkaset plakatów.  W poszukiwania zaangażowały się media i mieszkańcy Ostrołęki.

Adam Gut ostatnio był widziany w środę 23 lipca, kiedy rowerem opuszczał plaże miejską.

Informuje mł.asp. Tomasz Żerański z KMP w Ostrołęce.
Osoby, które mają wiedzę na temat zaginionego proszone są o kontakt pod numerem 997 lub 112.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT