Ostrołęczanie chętnie dzielą się pieniędzmi

REKLAMA

23 618 osób podlegających pod Urząd Skarbowy w Ostrołęce odliczyło jeden procent swojego podatku na rzecz organizacji pozarządowych. Łączna kwota przekazana na cele społeczne to 1 530 018 zł. Do organizacji na terenie powiatu ostrołęckiego trafiło 211 272 zł.

REKLAMA

Informuje Edward Choromański, naczelnik ostrołęckiej skarbówki.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT