Trening z Mistrzem

REKLAMA

Mistrz Polski seniorów w boksie w kategorii do 56 kg Marek Pietruczuk poprowadził wczorajszy trening w ramach IX edycji kursu samoobrony dla pań 'Bądź Bezpieczna”.

REKLAMA

Mówi asp. Sylwester Marczak, oficer prasowy KMP w Ostrołęce.

Jeszcze w tym miesiącu panie czekają kolejne treningi z samoobrony oraz Zumby Fitness. W maju uczestniczki wezmą udział m.in. w zajęciach ze strzelectwa sportowego, ratownictwa wodnego,  kolejnych treningach mistrzowskich z samoobrony, wykorzystany zostanie również symulator jazdy motorowerem.

 

fot. kwp.radom.pl

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT