Tragiczny wypadek w Serafinie. Nie żyje 32-letni motocyklista

REKLAMA


Dzisiaj przed siódmą rano dyżurny ostrołęckiej komendy policji otrzymał zgłoszenie o wypadku w gminie Łyse.

Według wstępnych ustaleń 32-letni kierujący motocyklem Kawasaki jadąc drogą żwirową, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo. Zginął na miejscu. Policjanci prowadzą czynności, które mają wyjaśnienić wszystkie okoliczności tragicznego zdarzenia.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT