23-letni ostrołęczanin jest podejrzewany o podpalenie karczmy 'Pod klonami’. Trafił do policyjnego aresztu

REKLAMA

Przypomnijmy, pożar wybuchł wczoraj w nocy. Strażacy walczyli z ogniem przez prawie dwie godziny poinformował młodszy brygadier Rober Chodkowski, rzecznik komedanta miejskiego PSP w Ostrołęce.

REKLAMA

Sprawca podejrzewany o podpalenie został zatrzymany tej samej nocy.

Mówił aspirant Sylwester Marczak z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT