Szymon Krystian z UKS Gladiator ze złotem

REKLAMA

Szymon Krystian z UKS Gladiator zdobył złoty medal podczas SuperPucharu Polski NO GI w Zawierciu.  Zwody odbyły się 7 kwietnia.

REKLAMA

Podkreśla prezes 'Gladiatorów”  Wojciech Dudkowski.

Organizatorami turnieju byli Rio Grappling Club Polska, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zawierciu oraz KS ANIMMALS.

Fot. UKS Gladiator

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT