Ponad 200 osób pobiegło dla Papieża Polaka

REKLAMA

IV Ostrołęcki Bieg Papieski ku czci św. Jana Pawła II odbył się 8 kwietnia. 3-kilometrową trasę pokonało ponad 200 osób.

REKLAMA

Samorząd ostrołęcki reprezentowało kilku zawodników wśród nich m.in. radni Adam Kurpiewski i Michał Skowrońki oraz przewodniczący  Rady Miasta Jerzy Grabowski.

Otwarcia biegu dokonał prezydent Janusz Kotowski.

Bieg zorganizował Uczniowski Klub Sportowy 'CLAN” Ostrołęka działający przy II Liceum Ogólnokształcącym we współpracy z Urzędem Miasta.

galeria zdjęć

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT