Szkoła muzyczna zaprezentowała swoją ofertę

REKLAMA

Ponad 400 przedszkolaków z Ostrołęki i Olszewo-Borek odwiedziło  w dniach 17-18 kwietnia Państwową Szkołę Muzyczną I i II Stopnia im. Zygmunta Noskowskiego. Atrakcją dni otwartych było 6 koncertów, podczas których swoje  zdolności  prezentowali uczniowie placówki. Mówi wicedyrektor szkoły Joanna Niska.

REKLAMA

Celem inicjatywy jest zachęcenie dzieci do nauki gry na instrumencie, pobudzenie ich  twórczej wyobraźni, a także pomoc w wyborze instrumentu, zapoznanie ze specyfiką nauczania w szkole muzycznej oraz pokaz lekcji indywidualnych i grupowych.

Egzaminy wstępne do szkoły muzycznej odbędą się w dniach 13-15 czerwca.

(mm)

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT