Seryjni złodzieje w areszcie

REKLAMA

Tyczasowy dwumiesięczny areszt zastosował sąd wobec dwóch młodych mężczyzn, którzy mają na swoim koncie serię włamań i kradzieży.    

REKLAMA

Kilka razy byli zatrzymywani przez policjantów wydziału dw. z przestępczością przeciwko mieniu oraz innych wydziałów. Za każdym razem, gdy opuszczali areszt wracali do procederu poinformował aspirant Sylwester Marczak z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Większość skradzionych przedmiotów została odzyskana przez policjantów, w tym rowery. Sprawa ma charakter rozwojowy. Prowadzone są czynności, które mają udowodnić kolejne przestępstwa.

KJ

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT