Szkoła Muzyczna zaprasza na koncert

REKLAMA

7 listopada odbędzie się kolny koncert z okazji jubileuszu 35-lecia Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Zygmunta Noskowskiego w Ostrołęce. Wystąpią absolwenci I stopnia, którzy nie kontynuują nauki, ale pasja muzykowania pozostała w nich do dziś.

REKLAMA

Koncert dedykowany będzie wszystkim, którzy przez 35 lat byli uczniami placówki. Artysci zagrają m.in. na fortepianie, flecie, klarnecie, skrzypcach oraz wiolonczeli.  

Spotkanie rozpocznie się o godz. 17.30 w sali koncertowej  budynku szkoły przy ulicy Traugutta 7.

mm

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT