Kolejne sukcesy ostrołęckich pływaków

REKLAMA

11 medali w tym aż 8 złotych przywieźli podopieczni  Włodzimierza Janczewskiego z VIII Zawodów Pływackich o Puchar Burmistrza Miasta Giżycko z okazji Święta Niepodległości. W zmaganiach wystartowały kluby z rożnych miast Polski.

REKLAMA

W Warszawie na ogólnopolskich zawadach pn. 'Od młodzika do Olimpijczyka” bardzo dobrze zaprezentowała się Marysia Murawska.  

Gratulujemy zawodnikom Uczniowskiego Środowiskowego Klubu Sportowego.

mm

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT