Święto Wojska Polskiego

REKLAMA

Prezydent Miasta, Janusz Kotowski, zaprasza mieszkańców Ostrołęki do wzięcia udziału w  obchodach Święta Wojska Polskiego. W poniedziałek, 15 sierpnia o godzinie 10 w kościele pw. Zbawiciela Świata zostanie odprawiona uroczysta Msza Święta w intencji obrońców Ojczyzny.

REKLAMA

Po nabożeństwie zaplanowano złożenie kwiatów na Ołtarzu Matki Boskiej Częstochowskiej, poświęconym poległym w walkach żołnierzom Armii Krajowej.
Prezydent Ostrołęki zaprasza do udziału w uroczystościach poczty sztandarowe Związków, Organizacji, Stowarzyszeń i Szkół.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT