MZK ogłasza konkurs fotograficzny

REKLAMA

Miejski Zakład Komunikacji w Ostrołęce zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym pod tytułem. 'Autobus – nieodłączny element krajobrazu miasta”.

REKLAMA

Prace konkursowe wraz z kartą zgłoszeniową należy przesłać drogą elektroniczną na adres [email protected] do 8 września.

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie MZK. Uroczyste podsumowanie i wręczenie nagród odbędzie się 18 września podczas Pikniku Rodzinnego zorganizowanego z okazji Europejskiego Dnia bez Samochodu.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT