Święta i weekend minęły spokojnie

REKLAMA


Święta i weekend minęły spokojnie w powiecie ostrołęckim – ocenia policja.

Mundurowi przeprowadzili 254 interwencje: 114 na terenie powiatu, a 140 w mieście poinformował mł. asp. Tomasz Żerański, pełniący obowiązki oficera prasowego ostrołęckiej policji.

REKLAMA

Policjanci odnotowali jeden wypadek drogowy oraz 15 kolizji. Ponadto udaremnili jazdę 5 nietrzeźwym kierującym, a także zatrzymali dwie osoby poszukiwane.

Do najpoważniejszego zadarzenia doszło w miejscowości Łazy. Sprawcą był pijany 70-latek.

Wszyscy nietrzeźwi kierujący za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowiedzą przed sądem.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT