1452 osoby poznały tradycję swojego regionu

REKLAMA

19 grudnia odbyło się ostatnie spotkanie w ramach warsztatów 'Boże Narodzenie na Kurpiach”, które rok rocznie organizuje Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce. Wzięło w nich udział 1452 osoby. Spotkania rozpoczęły się już 24 listopada i kierowane były przede wszytkim do dzieci i młodzieży szkolnej.

REKLAMA

Podkreśla Agnieszka Kowalewska.

Uczestnicy warsztatów wykonywali bożonarodzeniowe ozdoby. Łącznie w ramach projektu odbyły się 63 spotkania.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT