Świeć się – głosuj na Ostrołękę

REKLAMA

Ostrołęka po raz kolejny wystartowała w konkursie na najładniejszą świąteczną iluminację miast.
Głosy można oddawać do świąt korzystając z aplikacji na stronie www.facebook.com/swiecsie.

REKLAMA

Zwycięzcy I etapu (wojewódzkiego) będą rywalizować o tytuł najpiękniej oświetlonego miasta w Polsce.
W ubiegłym roku Ostrołęka awansowała do drugiego etapu konkursu. Przedsęwziecie organizuje Energa.

mm

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT