Rodzice dla przedszkolaków – spotkanie w ’16”

REKLAMA

W Przedszkolu Miejskim Nr 16 odbyło się spotkanie Bożonarodzeniowe. Tym razem to dzieci zasiadły na widowni, a rodzice wcielili się w biblijne postaci i przedstawili jasełka.

REKLAMA

Jasełka były prezentem od dorosłych dla dzieci. Do samego końca role rodziców były tajemnicą. Mówi Alina Lenkiewicz, dyrektor placówki.

W przedszkolach już od kilkunastu dni odbywają się bożonarodzeniowe spotkania. Ostrołęcka szesnastka, póki co, to jedyna placówka, w której swój twórczy, aktorski talent zaprezentowali rodzice.

mm

{gallery}jaselka_przdaszk16{/gallery}

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT