back to top
5.5 C
Ostrołęka
niedziela, 21 kwietnia 2024 r.

Świąteczna magia naprawdę działa! Powieść “Zagubiony Anioł” Magdaleny Kordel

REKLAMA

Od dziś będę zawsze kochała deszcz. Będzie zawsze wygrywał twoje imię. Jak dobrze, że się spotkaliśmy, jak dobrze mieć kogoś kogo można… No wiesz to słowo na „k”, którego jeszcze sobie nie powiedzieliśmy. I które mam usłyszeć gdy przyjdzie odpowiedni moment… Czekam na niego, z taką samą nadzieją, jaką czułeś Ty, gdy stałeś jeszcze długo pod moim oknem, długo po tym jak pożegnaliśmy się w deszczu. Stałeś aż do momentu, gdy w końcu udało mi się wyjrzeć. Tak jak obiecałam, że spojrzę – spojrzałam. I Ty obiecałeś, że nadal tam będziesz i byłeś. Odszedłeś dopiero wtedy gdy pocałowałam palce i przytuliłam ten pocałunek do zapłakanej szyby.

ZAGUBIONY ANIOŁ

REKLAMA
Fotograf ślubny Malwina Łuba

NOWA ŚWIĄTECZNA POWIEŚĆ MAGDALENY KORDEL

KONTYNUACJA ANIOŁA DO WYNAJĘCIA

PREMIERA 9 LISTOPADA!

Nie jest samotny ten, kto ma kogoś do kochania.

Gdy Michalina po raz pierwszy spotyka zziębniętą i samotną dziewczynę z maleńkim dzieckiem, widzi w niej cząstkę siebie z przeszłości. Wraz z najbliższymi postanawia podarować jej to, co najcenniejsze – nadzieję na lepsze jutro. Jednak czy Haśka będzie gotowa zaufać aniołom, które los postawi na jej drodze?

Zagubiony anioł to pełna ciepła historia o tym, że cuda, te małe i te nieco większe, mogą nam się zdarzyć każdego dnia, a szczęściem warto się dzielić nie tylko od święta.

Magdalena Kordel – jest autorką wielu bestsellerowych książek o tematyce kobiecej. Uwielbia podróżować, czytać i gotować. To podróże, obok codzienności, są inspiracją dla twórczości autorki. I dlatego właśnie jej powieści są tak poruszające i pełne ciepła.

Zadebiutowała powieścią 48 tygodni, która szybko podbiła serca kobiet. Aktualnie ma na swoim koncie kilka książek, w tym cenioną przez czytelniczki serię Malownicze oraz magiczną, świąteczną powieść, która urzekła czytelników – Anioł do wynajęcia.

Czytaj więcej

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA

0
Będziemy wdzięczni za wasze przemyślenia, prosimy o komentarzex