Sukcesy sportowców rocznik 2000

REKLAMA

21 stycznia w Troszynie odbył się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wiceprzewodniczącego MZ LZS w Warszawie. W zawodach wzięli udział młodzi piłkarze z rocznika 2000. Turniej wygrała ekipa Korony HiD Ostrołęka.

REKLAMA

Najlepszym zawodnikiem został Jacek Jemielity (UKS Moja Ostrołęka), najlepszym strzelcem Jakub Galarski (Korona HiD Ostrołęka), a najlepszym bramkarzem Adrian Podbielski (Kurpik Kadzidło). Gratulujemy młodym sportowcom.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT