Strażacy walczyli z plamą oleju na rzece

REKLAMA

21 stycznia ostrołęcka straż pożarna usuwała z Narwi substancję ropopochodną. Sygnały o plamach oleju na rzece zgłosili mieszkańcy miasta. Ustalono, że substancja ropopochodna wypływa z ujścia rzeki Czeczotka, do której  wpływa z kolektora kanalizacji deszczowej.

REKLAMA

Mówił młodszy brygadier Robert Chodkowski, rzecznik prasowy Komendanta Miejskiego PSP w Ostrołęce.

Jednak źródła wycieku nie udało się ustalić. Strażacy pozostawili zapory na rzece na wypadek dalszego wypływu oleju  z kanalizacji. Teren jest monitorowany.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT