Stary most będzie w budowie

REKLAMA

Ulica Warszawska w Ostrołęce nadal w remoncie. Kierowcy myszą wykazać się dużą cierpliwością, szczególni Ci, którzy mieszkają w tamtej części miasta i każdego dnia muszą pokonywać korek. W trwających pracach nie została uwzględniona renowacja starego mostu. Obiekt od lat nie był remontowany, samorząd ma to na uwadze i szuka rozwiązań. Mówi wiceprezydent Paweł Stańczyk.

REKLAMA

Most w najbliższym czasie zyska nową nawierzchnię, która wyrówna wszystkie koleiny. Na całkowity remont jeszcze za wcześnie, trzeba dopracować szczegóły. Mówi Beata Leszczyńska zastępca dyrektora Departamentu Dróg i Autostrad Ministerstwa Transportu Budownictwa i Gospodarki Morskiej.

Mostem w ciągu doby przejeżdża średnio 3 tysiące samochodów ciężarowych, czyli ok. 1,3 mln rocznie.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT