Starosta nagrodził sportsmenki

REKLAMA

Alicja Nalewajk, Natalia Nalewajk i Oliwia Sobiech otrzymały Nagrodę Okolicznościową Starosty – dla osób wyróżniających się osiągnięciami w działalności sportowej. Trenują w Międzyszkolnym Klubie Kyokushin Karate w Ostrołęce.

REKLAMA

Laureatki są mieszkankami Kadzidła. Ich trenerem jest sensei Artur Prusiński.

Alicja zajęła trzecie miejsce w Kumite – 55 kg juniorek w Pucharze Polski w Karate Kyokushin, Natalia drugie miejsce w Kumite – 60 kg juniorów w Pucharze Polski w Karate Kyokushin, Oliwia –  trzecie miejsce w Kumite – 55 kg juniorek w Pucharze Polski w Karate Kyokushin.

Nagrody zawodniczkom wręczono podczas ostatniej sesji Rady Powiatu.

fot. powiatostrolecki.pl

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT