Ferie w Bibliotece Pedagogicznej

REKLAMA

Biblioteka Pedagogiczna w Ostrołęce zaprasza dzieci z rodzicami i opiekunami na zajęcia w czasie ferii zimowych.

REKLAMA

Będą się odbywały w dniach 10 – 21 luty w godzinach 11 – 13. Zajęcia są nieodpłatne.
 
Dzieci będą tworzyły oryginalne prace plastyczne, bawiły się w teatr, zagoszczą w Afryce i zwiedzą podwodny świat. Czeka na nich wiele niespodzianek.

Biblioteka Pedagogiczna zachęca rodziców do obserwowania profilu na Facebooku, gdzie będzie zamieszczać informacje o nadchodzących zajęciach.

Zapisy pod numerem tel. 764 21 29 wew. 28.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT