Starcie Dj’ów & Gala Disco Polo z wydźwiękiem charytatywnym

REKLAMA

Impreza charytatywna pod nazwą  'Starcie Dj’ów & Gala Disco Polo” odbędzie się 19 czerwca na stadionie miejskim w Ostrołęce ( ul. Witosa). Jej organizatorem jest Komitet Społeczny Prosto z Serca, który swoim działaniem wspiera dzieci z miasta i okolic. Mówi Ewa Tymińska.

REKLAMA

Impreza pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Ostrołęki rozpocznie się o godzinie 16. Będą na niej obecni Błażej i Mikołaj z rodzicami. Zwieńczeniem spotkania będzie pokaz laserowy zaplanowany na godzinę 22.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT