Kurpiowska Organizacja Turystyczna powitała lato

REKLAMA

Niewiele osób skorzystało z rekreacyjnej oferty Kurpiowskiej Organizacji Turystycznej, która w minioną sobotę zorganizowała festyn na powitanie lata. Szkoda, bo program bogaty w atrakcje, był świetną okazją do rodzinnego spędzenia czasu na łonie natury.

REKLAMA

Zaplanowano m.in. rajd rowerowy i spływ kajakowy, spotkanie ze sztuką ludową i konkursy dla najmłodszych. Swoje działania zaprezentowali WORD, Lasy Państwowe Nadleśnictwo Ostrołęka oraz Zespół Szkół Zawodowych Nr 4 w Ostrołęce.

Podkreśla Andrzej Bis, wiceprezes Kurpiowskiej Organizacji Turystycznej.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT