Sprzedał konto to gry internetowej – stracił kilka tysięcy złotych

REKLAMA

Na blisko 4 tysiące złotych został oszukany mieszkaniec powiatu ostrołęckiego podczas sprzedaży należącego do niego konta do gry internetowej.

REKLAMA

We wtorek do komendy policji zgłosił się 35 – latek i poinformował o oszustwie.

 

Poinformował podkom. Tomasz Żerański, oficer prasowy ostrołęckiej policji.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT