Grafiki Agaty Budny-Ciszewskiej

REKLAMA

W czwartek 6 lutego w Galerii Ostrołęka odbędzie się wernisaż wystawy grafiki Agaty Budny-Ciszewskiej 'Ślad Nieobecności’.

REKLAMA

Artystka urodziła się w 1983 roku. Absolwentka Europejskiej Akademii Sztuki a następnie studiów doktoranckich na Wydziale Sztuki Mediów Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. W 2017 roku uzyskała tytuł doktora w dziedzinie sztuk plastycznych. Zajmuje się grafiką artystyczną, jest właścicielką szkoły artystycznej i galerii sztuki 'Wytwórnia’ w Ostrołęce. Uczestniczka kilkudziesięciu wystaw zbiorowych w kraju i za granicą. Autorka wielu wystaw indywidualnych.

Wernisaż rozpocznie się o godz. 19. Wstęp wolny.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT